NATU love is everywhere

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Růženín a je doplněn o přívěsek s vyrytým slovem LOVE. Řetízek má tři nastavitelné délky.

Růženín

Růženín je ztělesněním andělské a nesobecké lásky, kterou v nás probouzí. Zároveň nás chrání tak, jakoby anděl strážný kolem dokola rozprostřel svá křídla a vytvořil láskyplný štít. Pomáhá vidět v životě více lásky a přitahovat si ji. Harmonizuje oblast srdce i naše vztahy. Dobře působí v kombinaci s jinými kameny. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme našemu k cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

Nabíjení kamene Růženín

Pokud růženín používáte pravidelně, očistěte ho po každém použití. Používáte-li jej pro harmonizaci prostoru, pak jednou týdně. Nabíjíme delší dobu na nepřímém slunci. Odkládáme ho na drůzu křišťálu nebo ametystu.

Délka řetízku je 45, 55 a 60 cm. Velikost přívěsku s Růženínem je 10mm a velikost přívěsku s rytím je 8 mm.

Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Růženín

Růženín je do stříbrných přívěsku vložen. Můžete se tedy se svým kamenem propojit kdykoliv to budete potřebovat. Kameny vybírám vždy pečlivě a s láskou.

Prosím, berte na vědomí, že každý kámen je jiný a proto se může mírně barevností lišit. Děkuji. 

Dodání: šperky pro Vás vyrábím ručně na základě objednávky, doba dodání je 1 - 2 týdny

Pro stříbrnou variantu mě, prosím, kontaktujte. :)

Vyrobeno ručně s čistým svědomím v České republice.

1 490,00 Kč