Wisdom of Love hand / silver

Sensyā Wisdom of Love

Náramek plný harmonie a moudrosti. Tato kombinace kamenů a perel nám mohou přinést harmonii mezi rozumem, emocemi a fyzickou energií.

Na náramku jsou 2 broušené Měsíční kameny o velikosti 6mm, 6 černých říčních perel o velikosti 5-6 mm, mix safírů a rubínů o velikosti 6 mm a mix safírů a rubínů o velikosti 3 mm. Náramek je doplněn o stříbrné prvky.

Safír

je tradičně spojován s moudrostí, královskou důstojností a duchovním uvědoměním. Je spojován s planetou Saturn a je považován za kámen, který přináší ochranu a štěstí.

Rubín

je kámen vášně, vitality a energie. Podporuje kreativitu a motivaci ke všemu, co má pro nás význam. Je spojován se Sluncem a je považován za kámen lásky a radosti.

Měsíční kámen

je spojován s intuicí, emocemi a ženskou energií. Pomáhá při rozvíjení intuice a podporuje vnitřní růst a životní sílu. Je propojen s Měsícem a pokud svítí, jsme šťastné i my.

Černé perly

symbolizují tajemství, ochranu a sílu. Pomáhají při duchovní rovnováze, ochraně před negativní energií a posilování vztahů. Jsou spojeny s vodou a mají uklidňující a ochranné účinky.

Délka náramku je 16 cm plus prodloužení. 

Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / Safír / Rubín / Měsíční kámen / černé říční perly

Používám 100% přírodní kameny, které jsou produktem Matky Země. To je důvod, proč se mohou od sebe všechny tyto drahé kameny trochu lišit. Znamená to, že každý kus je jedinečný. Upozorňuji, že barvy kamene se mohou mírně lišit od obrázku. Věřím, že právě tyto odlišnosti dělají šperk o něco jedinečnějším a osobnějším, tak jako jste vy sami.

Prosím, pokud si přejete jiný rozměr či pozlacenou variantu, prosím, napište mi, ráda přizpůsobím. :)

Dodání: šperky pro Vás vyrábím ručně na základě objednávky, doba dodání je 1 týden.

Vyrobeno ručně s čistým svědomím v České republice.

1 590,00 Kč