Wisdom of the night sky / gold

Znáte ten pocit, když se díváte na jasnou noční oblohu? Tu volnost a svobodu, kdy každá hvězda představuje nekonečný vesmír a nekonečno možností? Moment, kdy k vám promlouvá všechna moudrost celého vesmíru a kdy je všechno na světě možné? Moment, kdy si dovolíte snít ty nejkrásnější sny? Tak přesně ten pocit, bych vám tímto náhrdelníkem chtěla připomenout, proto jsem mu dala jméno Moudrost noční oblohy.

Tento náhrdelník je vyroben z nádherného kamene Labradorit. 

Labradorit
Labradorit je známý pro své spektrum odlesků, které se mění podle úhlu pohledu a osvětlení. Je spojován s duchovním růstem, intuicí a vyvážením emocí. Labradorit může pomoci při posílení psychické ochrany a odstraňování negativní energie. Tento kámen je také považován za podporu při nalezení vlastního osudu a cílů.

Délka řetízku je 45 cm. Velikost lůžka s kamenem je 8mm. Labradorit je broušený. Náhrdelník je doplněn o přívěsek hvězdy.

Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Labradorit 

Labradorit je do stříbrného přívěsku vložen. Můžete se tedy se svým kamenem propojit kdykoliv to budete potřebovat. Kameny vybírám vždy pečlivě a s láskou.

Používám 100% přírodní kameny, které jsou produktem Matky Země. To je důvod, proč se mohou od sebe všechny tyto drahé kameny trochu lišit, což znamená, že každý kus je jedinečný. Upozorňuji, že barvy kamene se mohou mírně lišit od obrázku. Věřím, že právě tyto odlišnosti dělají šperk o něco jedinečnějším a osobnějším, tak jako jste vy sami. 

Dodání: šperky pro Vás vyrábím ručně na základě objednávky, doba dodání je 1 - 2 týdny

Vyrobeno ručně s čistým svědomím v České republice.

1 990,00 Kč