You are a bright light / náramek

Novinka

Náramek plný jasného světla. Každý z nás se může rozhodnout, že bude vyzařovat světlo. Tento náramek je vyroben z kamene Křišťál a Citrín.

Křišťál
Je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou. Pomáhá nám vidět nás takové, jací opravdu jsme. Křišťál vyrovnává, čistí a chrání auru. Vnáší do duše jasno a čistotu. Na duchovní úrovni zvyšuje krystal křemene energii na nejvyšší možnou míru duševní schopnosti. Je to kámen kamenů, světlo samo, zhmotněná duha. Má schopnost měnit negativní energii na pozitivní. Pomáhá odstraňovat karmické zátěže a harmonizuje mezilidské vztahy.

Citrín

Je kámen vnitřního světla, blahobytu a hojnosti. Je to naše vnitřní Slunce. Představuje pohodu, mírnost, harmonii, laskavost, teplo domova. Pomáhá držet emoce pod kontrolou a uvolňuje myšlení. Vnáší do našeho uspěchaného života vnitřní klid, svěžest a pocit bezpečí. Vhodný pro velmi citlivé lidi, zbavuje strachu, dodá odvahu a navozuje štěstí. Povzbuzuje v nás chuť kráčet za svým cílem, plnit si tajná přání a obnovuje oslabující víru, že se nám v životě podaří zrealizovat své sny.

Délka náramku je 15 cm plus prodloužení. Velikost Citrínu je 6 mm, velikost Křišťálu je 3x2 mm. Je doplněn o stříbrné korálky o velikosti 2,5 mm.

Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / pozlaceno 14k zlatem / Citrín / Křišťál

Používám 100% přírodní kameny, které jsou produktem Matky Země. To je důvod, proč se mohou od sebe všechny tyto drahé kameny trochu lišit. Znamená to, že každý kus je jedinečný. Upozorňuji, že barvy kamene se mohou mírně lišit od obrázku. Věřím, že právě tyto odlišnosti dělají šperk o něco jedinečnějším a osobnějším, tak jako jste vy sami. 

Prosím, pokud si přejete jiný rozměr, napište mi, ráda přizpůsobím. :)

Dodání: šperky pro Vás vyrábím ručně na základě objednávky, doba dodání je 1 týden.

Vyrobeno ručně s čistým svědomím v České republice.

1 190,00 Kč